Gdzie kupić patyczki drewniane?

Gdzie kupić patyczki drewniane?

Wzrastająca popularność ekologicznych rozwiązań sprawia, że coraz częściej pojawia się pytanie – gdzie kupić patyczki drewniane? Trudno się temu dziwić! To bezpieczne oraz funkcjonalne akcesoria, które nie szkodzą środowisku. Ponadto to najlepsza alternatywa dla szkodliwego plastiku. Aktualnie dostęp do patyczków do lodów, przekąsek, ryb czy sztućców wykonanych z drewna jest bardzo prosty. Podpowiadamy, gdzie je znaleźć. 

Czytaj więcej

Drewniane patyczki do lodów – gdzie kupić?

Patyczki z drewna do lodów oraz innych przysmaków najłatwiej nabyć poprzez kontakt z naszymi pracownikami przez telefon lub formularz dostępny na stronie. Zadbaliśmy o to, aby dostęp do tych praktycznych, naturalnych akcesoriów stał się naprawdę łatwy. Ofertę kierujemy do przedstawicieli producentów żywności oraz hurtowni.

Planując zakup patyczków, trzeba zastanowić się nad własnymi potrzebami. Otóż same akcesoria do lodów występują w różnych wariantach. Standardowe patyczki do lodów charakteryzuje prosty kształt. Inna dostępna wersja to tzw. Ósemka. Osoby zastanawiające się, gdzie kupić patyczki drewniane w formie łyżeczki, znajdą je w ofercie P. Myjak. Drewniane patyczki występują też w wydaniu stworzonym do ryb, przekąsek czy mini burgerów. Dostępne są one również w postaci mieszadeł do napojów i szpatułek stosowanych w gabinetach lekarskich oraz salonach kosmetycznych. Opisywane produkty dostarczamy w opakowaniach zawierających dziesiątki, a czasami setki sztuk. Zawsze precyzyjnie zapakowanie i zabezpieczone.

Gdzie kupić patyczki drewniane według własnego projektu?

Czasami zdarza się, że oferta danego sklepu nie zawiera tego, czego potrzebuje klient. Na szczęście i w takich przypadkach sytuację da się uratować. Najlepiej wówczas zdecydować się na zakup patyczków tworzonych na podstawie indywidualnego zamówienia. Takie projekty realizuje również firma P. Myjak. Aby otrzymać patyczki według własnego wzoru, należy przesłać wykonawcy precyzyjną specyfikację danego produktu, a on wykona go zgodnie z potrzebami klienta. To wyjątkowo proste.

Jak kupić drewniane patyczki do lodów przekąsek czy napojów?

Na stronie sklepu Patyczki Myjak przebiega to szybko i sprawnie. W tym celu wystarczy odwiedzić zakładkę Kontakt. W tym miejscu należy wybrać interesującą usługę, wpisać swoje dane, a także zadać pytanie związane z danym produktem. Co więcej, można skontaktować się z firmą telefonicznie lub mailowo. Przygotowanie i wysyłka zamówienia nie trwa długo, dzięki czemu szybko możesz cieszyć się z tych atrakcyjnych, sumiennie przygotowanych produktów.

Dlaczego kupno drewnianych patyczków to dobry wybór?

Patyczki naszej produkcji to komfortowe w użytku akcesoria. Wyróżnia je wyjątkowa lekkość. Zaskakują też uniwersalnością, ponieważ świetnie nadają się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów czy potraw. Ze względu na to, że powstają z naturalnego tworzywa, nie wpływają na smak pożywienia.

Ogromne znaczenie ma również ich bezpieczeństwo. Otóż drewno za sprawą dokładnego wygładzenia oraz opływowego kształtu nie stwarza wysokiego zagrożenia. Co ważne, większość patyczków przeznaczonych do kontaktu z żywnością wykonuje się z drewna bukowego lub brzozowego o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia. Produkty powstające z tych gatunków wyróżnia gładkość, neutralny smak oraz wysoka higiena użytkowania.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jeśli chodzi o drewniane patyczki do lodów, gdzie kupić te w pełni ekologiczne to kwestia zastanawiająca wielu konsumentów. Warto zatem przy zakupie sprawdzić, czy drewno wykorzystywane do produkcji posiada odpowiedni certyfikat. Oznaczenie etykietą FSC oznacza, że materiał do produkcji pozyskano według obowiązujących norm, a przy tym bez nadmiernej ingerencji w środowisko naturalne. Co więcej, taka etykieta to gwarancja jakości drewna.

Materiału dogląda się od chwili wycinki w lesie, aż po moment wysłania gotowego produktu do konsumenta, dzięki czemu otrzymuje się tworzywo z najwyższej półki. Ponadto w procesie produkcji właściwie nic się nie marnuje, a każdą część surowca wykorzystuje się w praktyczny sposób. Nawet mając już informację na temat tego, gdzie kupić patyczki drewniane, trzeba zwrócić na to szczególną uwagę.

Jak już wspomnieliśmy, dobre jakościowo patyczki z drewna przeznaczone do lodów, ale też innych pokarmów można zakupić na naszej stronie Patyczki Myjak. Życzymy wyjątkowo udanych zakupów!

Bliskie są Ci nasze wartości?

Jesteś przedstawicielem producenta żywności lub hurtowni i potrzebujesz
wysokiej jakości drewnianych produktów w przystępnej cenie?

Skontaktuj się z nami już teraz

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności