Poznaj naszą firmę

Nasza historia

Jesteśmy firmą rodzinną. Wspólnie wspieramy się na wszystkich frontach – tych biznesowych i tych prywatnych. W branży produkcji drewnianych patyczków działamy już ponad 40 lat  – nasze początki sięgają 80 lat XX w. To właśnie wtedy nasza rodzina założyła firmę, która działa i rozwija się do dziś.

Pomimo tego, że początki były skromne – zaczynaliśmy od niewielkiego domowego zakładu, to od pierwszych dni swojej działalności postawiliśmy na najwyższą jakość. To dzięki temu zdobyliśmy zaufanie klientów, które do tej pory napędza rozwój naszej firmy.  

W 2010 otworzyliśmy nowy zakład produkcyjny, wyposażony w nowoczesne zaplecze technologiczne, co pozwala nam produkować dużą ilość asortymentu o najwyższej jakości. 

W tym roku otworzyliśmy nowy budynek pakowalni i magazynu, w którym przechowujemy nasze produkty w ściśle kontrolowanych warunkach, dzięki czemu jesteśmy pewni, że przez cały czas zachowają swoją wysoką jakość, uzyskaną w procesie produkcji. Wraz z rozwojem zaplecza technicznego, sukcesywnie rozwijaliśmy nasz asortyment – rozpoczynaliśmy od patyczków do lodów, a obecnie mamy cały wachlarz produktów, w tym: szpatułki, mieszadła, czy sztućce.

Misja i wartości

Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości produktów z drewna klientom, którzy mają na  uwadze dobro naszego środowiska. W ten sposób udowadniamy, ekologiczne zachowanie nie wymaga rezygnacji z dobrej zabawy, by żyć ekologicznie. Wystarczy odpowiedni wybór – zamiana plastiku na drewno. Ponieważ bliskie nam jest dobro naszego środowiska – uważamy, że następnym pokoleniom należy przyjazne, zdrowe i czyste środowisko, w którym będą mogli żyć, dlatego kierujemy się zasadami zrównoważonej gospodarki zasobami.

Certyfikaty

Posiadamy certyfikat FSC®C147822 DNV-COC-001809 – znak odpowiedzialnej gospodarki zasobami leśnymi, potwierdzający nasz odpowiedzialny sposób działania.  Wszystkie nasze produkty mają Świadectwo Jakości Państwowego Zakładu Higieny, co oznacza, że mogą być przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Bliskie są Ci nasze wartości?

Jesteś przedstawicielem producenta żywności lub hurtowni i potrzebujesz
wysokiej jakości drewnianych produktów w przystępnej cenie?

Skontaktuj się z nami już teraz

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności